Skateškola Havířov  

jarní až podzimní edice 

 

O skateškole – jarní, letní a podzimní edice

Pravidelné lekce skateboardingu pro začátečníky a mírně pokročilé děti ve věku od 5let(pokd má dítě méně lze se domluvit individuálně) do 14 let. Lekce skateboardingu jsou plné adrenalinu, techniky, nových triků a srandy! V rámci výuky je k dispozici zdarma půjčovna skateboardů, přileb, chráničů loktů, zápěstí a kolen. Lekce probíhají ve venkovním městském skateparku na ulici Láženská v Havířově. 

Lekce jsou každé pondělí a středa vždy od (čas bude doplněn v roce 2023). Buďte prosím na místě aspoň 10min. před začátkem lekce.

Děti jsou rozděleny do skupin podle dovedností.

Červená, Modrá, Oranžová a Zelená.

Každý nově přihlášený je automaticky v červené skupině a poté podle dovedností a na základě vyhodnocení trenéra bude přiřazen do určité barvy skupiny.

CENA:

1 lekce – 200,- Hotově na místě.

10 lekcí – 1500,- Platba převodem – , do poznámky napište jméno účastníka-školné. Např. Luděk Pantůček-školné. Číslo účtu najdete dole na konci této stránky. Po obdržení platby vám na lekci předáme permanentku.

Přihlašovat se můžete pomocí formuláře pod tímto textem. Dále Vás budeme informovat pomocí e-mailu. Těšíme se na Vás!

Naši trenéři mají platné trenérské licence a přes 20 let zkušeností v tomto rychle rozvíjejícím se sportu, který byl poprvé součástí Olympijských her v Tokiu v roce 2021.

nic

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Podmínky přihlášení na lekce

Pro přihlašování na lekce je nutné se zaregistrovat do spolku Skate Klub Havířov z.s..

Registrovat se můžete ZDE. 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Bude-li třeba přerušit či přesunout skateboardovou lekci, budete o tom informováni na našich sociálních sítích FB Skatepark Havířov ve stories nebo Instagramu @skateparkhavirov ve stories. V případě dotazů žáků či rodičů ke skateboardové škole nás kdykoliv kontaktujte. ✆ +420 734 570 803

Informace o lekcích

Skateboardová škola je v těchto termínech:

Každé pondělí 

Každou středu 

Potřebujete zapůjčit skateboardové vybavení?

V případě potřeby nás kdykoli kontaktujte, zajistíme vám veškeré potřebné vybavení.

Přihláška k lekci

Naši trenéři

Petr Vašut

Trenérská licence – B

Michal Včolek

Trenérská licence – C

Daniel Vojtaš

Trenérská licence – C

Jan Kolenčiak

Trenérská licence – C

Martin Prymus

Trenérská licence – C

Michal Daniš

Trenérská licence – C

Jak to u nás vypadá