Skate klub Havířov z.s.

Jsme s Vámi od roku 2007

Havířovský skateboardový klub byl založen roku 2007 s názvem Extreme Klub Slavie Havířov, avšak od r. 2018 se osamostatnil jako zájmový spolek pod názvem Skate Klub Havířov. Našim cílem je podpořit veškeré skateboardové aktivity v tomto městě a širokém okolí, jako jsou například skateboardové závody, skateboardová škola či různé volnočasové aktivity. Havířov má ve skateboardingu již bohatou historii a my se staráme o jeho další vývoj. Zjistěte více o našem klubu a přidejte se k nám.

Klub má za sebou mnoho skateboardových projektů, závodů a exibicí. Skateboarding byl v roce 2021 součástí Olympijských her v Tokiu. Trenéři našeho spolku jsou kvalifikovaní a proškolení Asociací českého skateboardingu. Dlouholetá praxe je jejich výhodou.

Skateboard Bowl, Skatepark KD Dukla, U-rampa na pláži Oskar a další …

Tohle vše i spousty dálších projektů má na starosti skateboardový Havířovský klub. Připravujeme pro vás mnoho dalších zajímavých projektů a skateboardových akcí. Podívejte se na novinky i události, které nás v budoucnu čekají.

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám také a staňte se součástí komunity, která se stará o vývoj skateboardingu v Havířově. Zapojte se s námi do různých projektů a využijte výhody spojené s členstvím. Mějte neustále přehled o všech novinkách a navštivte jedinečné skateboardové akce.

Podívejte se na stanovy spolku Skate Klub Havířov z.s. a připojte se k nám.